GRANTECH Nedir?

Teknokent ekosistemindeki firmaların inovasyon yolculuğuna güç katmak ve ulusal desteklerle (TÜBİTAK TEYDEB, KOSGEB Destekleri vs.) desteklenen mali enstrümanlar oluşturmak amacıyla düzenlenen GRANTECH Programı, geleceğin teknolojilerini şekillendirmek için bir fırsat sunuyor.

Bu kapsamda GRANTECH programına katılmaya hak kazanan firmalarımızın projelerine dair ulusal proje yazım maliyetleri desteklenecektir.

GRANTECH Bilgilendirme Etkinliği

Bilgilendirme Etkinliğinde yerinizi almak için tıklayınız.

Kimler Başvurabilir?

Program, sadece Entertech İstanbul Teknokent firmalarına yönelik düzenlenmektedir.

Başvuru Süreci

Çağrı Takvimi

  1. Çağrı Dönemi (11.12.2023 - 28.12.2023)

Başvuru Şartları

  • Başvurular, ilgili çağrı döneminde değerlendirilecektir.
  • Yapılan değerlendirme sonucunda proje çağrılarına uygun olan firmalar değerlendirilecek ve proje yazım süreci başlatılacaktır.
  • Destek olarak; proje yazım desteği almaya hak kazanan firmaların ulusal proje yazım maliyeti Entertech İstanbul Teknokent A.Ş. tarafından karşılanacaktır. 
  • Entertech İstanbul Teknokent A.Ş. bu destek kapsamında proje sürecinde hizmet alımı kısmında yer alacak, proje destek kararı sonrası proje bütçesinden fonlanacaktır.
  • Firmaların mevcut proje başvuruları destek kapsamında değildir.
  • Başvurular, Değerlendirme Kurulu tarafından proje çağrı uygunluğu ve ticari potansiyeli göz önünde bulundurularak değerlendirilecektir.
  • GRANTECH kapsamında alınan başvurular, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında muhafaza edilecektir. Ayrıca başvuru içerisinde yer alan teknik bilgiler gizlilik ilkesi çerçevesinde korunacak, değerlendirme kurulu üyeleri haricinde üçüncü kişiler tarafından paylaşılmayacaktır. İstatistiki çalışmalar amacıyla talep durumunda TÜBİTAK, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı vb. kamu ve kuruluşlar ile paylaşılabilecektir.

Nasıl Başvurabilirim?

Başvuru süreci tamamlanmıştır, ilginiz için teşekkür ederiz.