Ön Kuluçka - Gamenter

Gamenter Nedir?

Gamenter, Entertech bünyesinde yer alan bir oyun kümelenmesidir. Gamenter, oyun girişimlerinin çeşitlilik ile beslendiği ve beraberce büyüdüğü bir oyun ekosistemi oluşturmaktadır.

Gamenter Ön Kuluçka Nedir?

Gamenter ön kuluçka programı, oyun ekosisteminin bir parçası olmak isteyen girişimcilere yönelik eğitim, mentorluk, yatırıma erişim ve Gamenter kümelenmesine katılma imkanı sağlayan bir girişimcilik programıdır.

Program Süreci

Süreçte Neler Kazanırsınız?

Bu programa katılan girişimciler program boyunca oyun girişimcilerine özel uçtan uca bir eğitim ve çok yönlü bir mentorluk süreci geçirir. Ayrıca programda yer alan girişimciler "Gamenter Chat" etkinliklerine katılmaya hak kazanarak oyun ekosisteminin önemli paydaşlarıyla tanışma imkanı bulurlar. 

Eğitim Programı 

Ön Kuluçka programı kapsamında gerçekleşecek eğitimler yüzyüze ve online olmak üzere hibrit şekilde gerçekleşecektir. Girişimcilerin program sonunda gerçekleşecek olan Demoday'e katılabilmeleri için eğitimlere katılım zorunludur.


Paydaşlar Kimlerdir?

Program, Entertech İstanbul Teknokent ve Avcılar Belediyesi Uygulamalı Çözüm ve İnovasyon Merkezi iş birliğinde yürütülecektir. Ayrıca oyun ekosisteminin önde gelen paydaşları program boyunca sizlerle olacaktır.

Gamenter Ön Kuluçka Programı Sonunda Sizi Neler Bekliyor?

Girişimciler, program sonunda Demoday ile yatırımcılara erişme ve Gamenter’da şirketleşme imkanı bulacaktır. Ayrıca program boyunca oyuna özel destek ve hibeler (Microsoft, Google, KOSGEB vb.) için etkin bir yönlendirme süreci yürütülecektir.

Nasıl Başvurabilirim?

Başvurular sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.